از ابتدای سال ۲۰۱۵ گوگل وارد تجارت مکان یابی فیزیکی شد و با معرفی ایدی استون بر اساس فن آوری بیکن این محصول را وارد زندگی دارندگان تلفن اندروید کرد. سال پیش از آن نیز اپل این فن آوری را با نام ای بیکن به گوشی و تبلت های خود افزوده است. چند معرفی ابتدایی برای ادی استون بیکن نوشته ایم این نوشته ها را ببینید.

۱. فن آوری آماده است. شما چطور؟
این فن آوری جدید در حال حاضر به سرعت در حال رشد است و بسیاری از فعالیت ها هم چنین تجارت ها را تحت تاثیر خود قرار داده است. به همین دلیل شما نیز باید آن را جدی بگیرید. اگر توسعه دهنده اندروید هستید و می خواهید در این زمینه آموزش ببینید مجموعه آموزش ادی استون را خریداری کنید و کار را شروع کنید. اگر هم تجارتی دارید می توانید از این فن آوری تا همه گیر نشده استفاده کنید و مشتریان خود را غافل گیر کنید.

 

۲. سخت اور هم موجود است

ما سخت افزار های مورد نظر شما را به علاوه نرم افزار مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهیم داد. با هزینه بسیار قابل قبولی می توانید آن ها را از فروشگاه ما تهیه کنید. سخت افزار مورد انتخاب ما بهترین سخت افزاری است که وجود دارد و ما آن را تست کرده ایم و به بسیاری از مشتریان خود ارائه کرده ایم.

 

۳. هر چقدر که خلاقیت داشته باشید

این ابزارها هر چقدر که شما خلاقیت داشته باشید با شما همراهی می کنند. مثلا یکی از اپ های موجود بر اساس جای بیکن ها در خانه شما اپ های مختلفی را برای شما اجرا می کنند. نزدیک تلویزیون به کنترل تلویزیون بدل می شوند و در رختخواب هم واتس اپ تان را باز می کنند.

 

۴. همه از آن حمایت می کنند

در همه پلت فرمها این فنآوری به شکلی مشابه استفاده می شود. که در دنیای تکنولوژی بسیار نادر است. شما می توانید از حضور ای بیکن ها در اندرویدتان آگاه شوید و بر عکس. از طرفی این پلت فرم توسط کروم پشتیبانی می شود که به معنی حضورش حتا در دسکتاپ هم هست.

 

۵. گوگل آن را جدی گرفته است

وقتی غولی مثل گوگل یک تکنولوژی را جدی می گیرد به احتمال بسیار زیاد آینده خوبی برای آن می توان متصور شد. گوگل این فن آوری را بسیار جدی گرفته است و برای توسعه آن تا کنون دو api تولید کرده است.